KONST / Litografier / Färglitografi 7542519
*
nr 754 2519
Färglitografi
Carl-Rikhard Carlenstierna, -93, EA (konstnärens exemplar), Vikingar, motivets mått: 49x89
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2012
kl 17:39:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/4 21:10:01
1
100 kr
20/4 21:40:46
2
150 kr
23/4 17:30:29
3
Vinnande bud
23/4 17:32:41
4
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad vikingar
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:45
*
Färglitografi
nr 754 2519
Färglitografi
Carl-Rikhard Carlenstierna, -93, EA (konstnärens exemplar), Vikingar, motivets mått: 49x89
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/4 21:10:01 | 1 | 100 kr |
20/4 21:40:46 | 2 | 150 kr |
23/4 17:30:29 | 3 | Vinnande bud |
23/4 17:32:41 | 4 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad vikingar
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:45